11.07- odwołany koncert: Jazz Band Ball Orchestra

Z powodu finału Mistrzostw Euro 2021 i obawy o frekwencję, zmuszeni jesteśmy odwołać niedzielny koncert. O nowej dacie poinformujemy.

Mzyka Jazz Band Ball Orchestra to jedyna w swoim rodzaju rozpoznawalna od pierwszych taktów mieszanka swingu i bluesa […] JBBO to nie hałaśliwy dixielandowy band, ale elegancka orkiestra wybornie grająca zrelaksowany muzykalny repertuar spod znaku Kansas City, a element ludyczny ich występów został zachowany i nadal jest to “balowa orkiestra jazzowa” w sposób doskonały przekazująca swing i entuzjazm licznie pojawiającej się na ich koncertach publiczności. (Igor Rakowski-Kłos, Gazeta Wyborcza)

JAZZ BAND BALL ORCHESTRA & Stanley Breckenridge Jazz Band Ball Orchestra to fenomen na skalę polską i światową. Trudno znaleźć zespół, który byłby aktywny przez ponad pół wieku i wciąż cieszył się niesłabnącym powodzeniem fanów. JBBO i Marek Michalak zdobyli pierwsze jako zespół oraz instrumentalista w kategorii „jazz tradycyjny” w ankiecie krytyków pisma Jazz Forum za rok 2017.

Bilet wstępu 30 zł.