29.03- wernisaż malarstwa „Kobiety o…”

Szanowni Państwo!

Wystawa twórczości Artystek była na stałe wpisana w marcowy kalendarz imprez w Galerii. Impreza zaplanowana na 29 marca w związku z zaistniałą sytuacją, w tym roku fizycznie nie odbędzie się. Ubolewam nad tym faktem, ale wykorzystując możliwości wirtualnego przekazu postaram się zapoznać Państwa z twórczością Pań, dla których malowanie obrazów jest zawodem. Wernisaż malarstwa: „Kobiety o..” tym razem będzie internetowy. Prezentowane obrazy są dostępne w Galerii i mają na celu pokazanie Państwu w smutnej rzeczywistości czegoś pięknego, wartościowego i dobrego.

Jeżeli któryś z obrazów spodoba się, warto wejść na stronę główną Galerii, w zakładkę Artyści, i jako pierwsza pozycja wyświetli się: Kobiety Artystki- wernisaż 29.03. Tam znajdują się szczegóły odnośnie prezentowanych obrazów. Więcej informacji można będzie też uzyskać pod nr telefonicznym 782811323.

Wszystkim wernisażom w Galerii zawsze towarzyszyła oprawa muzyczna. Dzisiaj posłuchamy Tamary Kalinowskiej – kompozytorki i pieśniarki, artystki Piwnicy pod Baranami.
Bądźmy razem 29.03, w niedzielę o godzinie 18.00