30.07 Zofie dwie- artystyczne spotkanie miłośników sztuki

W programie również letni spacer w ogrodzie z lampką wina. Czysta poezja!!!.
Zofia Dubiel i Zosia Aleksandra Dubiel. Matka i córka. Biolog i biolog. Oprócz więzów rodzinnych te dwie Zofie łączy pasja do posiadania pasji i konsekwentne jej realizowanie.
Zofia Dubiel – Mama – malarka, bardzo pracowita i zdolna malarka. Regularnie bierze udział w plenerach malarskich, należy do grupy artystycznej „Amarant”. Porusza się w technice olejnej, tworzy pastele, maluje na szkle i…. na elementach wystroju swojego domu.
Zofia Aleksandra Dubiel – Córka – z miłością i pełnym profesjonalizmem prowadzi hodowlę świnek morskich i rozwija swoje zamiłowanie do śpiewania piosenek sentymentalnych i retro. Recitale Zofii odbywają sie regularnie w Piwnicy Pod Baranami.
Spotkanie „Zofie dwie” to spotkanie z przyjaźnią matki i córki, z ich wrażliwościami i owocami ich wieloletniej pracy nad głęboko zakorzenionymi pragnieniami artystycznymi. Zofia-Mama zaprezentuje pastele i małe formy olejne, Zofia – Córka uświetni wernisaż prac znanymi i lubianymi utworami z okresu Polski międzywojennej. Akompaniować będą – Walentyn Dubrowskij na pianinie oraz Michał Półtorak na skrzypcach. Z wielką radością zaśpiewają także Ela Borkowska i Janusz Nowak.
Polecamy i zapraszamy.