9.09 Brama- wernisaż wystawy Marka Górnego

 

9.09 o godzinie 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy Marka Górmego pt: „Brama”. Oprawę muzyczną wydarzenia przygotowali muzycy JazzTrio: „jesteśmy młodymi ludźmi, którzy kochają muzykę i chcą grać zawsze i wszędzie!”. W ich wykonaniu usłyszymy znane standardy jazzowe.
1.Wokal-Zuzanna Bukowska- Studentka na Uniwersytecie Pedagogicznym, na wydziale kulturoznawstwa i wiedzy o mediach. Uczennica Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Bronisława Rutkowskiego na wydziale wokalistyki jazzowej. Śpiewa od dziecka, fascynuje się muzyką. Brała udział w wielu muzycznych projektach. Na stałe tworzy z raperem Pax’em, z którym nagrała materiał na płytę.
2.Kontrabas/Bas-Jaromir Rusnak- Kontrabasista jazzowy i basista, od października rozpocznie naukę na Akademii jazzowej w Krakowie, ma na swoim koncie współpracę z zespołami jazzowymi, elektronicznymi i rockowymi, jak bass asral x Igo oraz Kubaterra.
3.Piano-Maciej Marcinkiewicz-pianista, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, z dużym doświadczeniem scenicznym. Członek zespoły The Seeds.

e-Zaproszenie